O nás

Společnost One Art s.r.o. působí na trhu akvizic nestátních zdravotnických zařízení již desátým rokem. Nejčastějším případem akvizice nestátního zdravotního zařízení jsou lékárny základního typu. Působnost naší společnosti sahá také do oblasti poliklinik, prodeje ordinací, nebo jiných zdravotnických zařízení.

Průběžně evidujeme poptávky od řady potenciálních investorů – zájemců o nestátní zdravotnické zařízení, tuzemských i zahraničních subjektů, od samostatných lékárníků po lékárenské řetězce, finančních investorů a jiných zájemců. Naše činnost je prováděna na celém území České republiky.

Kromě zaměření na akvizice lékáren působí společnost One Art s.r.o. v oblasti výstavby nových lékáren nebo zařízení poliklinického typu. Pro zájemce o provoz lékáren jsou vyhledávány vhodné lokality. Naše nabídka zahrnuje také vybudování provozovny, zajištění veškerých povolení a samotného provozu.

Společnost One Art s.r.o také dlouhodobě poskytuje služby předním distributorům léčiv pod označením služby „e-kredit“.

Proces prodeje lékárny (úplatného převodu lékárny) či jiného zdravotnického zařízení provádíme profesionálně, „na klíč“ a za dodržení pravidel maximální diskrétnosti.

Naše zkušenosti a znalost nákupních modelů jednotlivých investorů vedou k zajištění optimální nabídky pro prodávajícího a to co do ceny, časové struktury plateb a poskytnutých garancí.

Spolupráce s námi vede s jistotou k dosažení výhodnějších podmínek pro prodávajícího ve srovnání, pokud prodej realizuje vlastními silami.


Webové stránky: NETservis s.r.o.

Copyright © 2010 OneArt s.r.o.